Velká cena Česká Třebová – 20. 1. 2024

Úspěšné tažení zlínských děvčat… Přesně tak by šlo charakterizovat 3. lednový víkend. Během soboty a neděle se na tatami u příležitosti Velké ceny České Třebové vystřídalo téměř 800 závodníků ze 4 zemí a 100 oddílů.

V sobotu se o nejlepší výsledek naší výpravy postarala Klárka Fuksová, která v golden score posledního zápasu rozhodla o svém prvenství. Druhá medailistka sobotního dne, Kačka Vichorcová, se musela sžívat s novou váhovou kategorií a výškovou i silovou převahou soupeřek. Nakonec vybojovala velmi cenné 3. místo. V neděli pak díky dvěma výhrám třetí medaili do sbírky přidala ještě Ellie Bruštík, tentokrát bronzovou.

Ostatní bohužel neměli svůj den.

V jiné části republiky v Prostějově bojovala na Poháru nadějí mezi dospělými ještě Verča Horáková. Ta získala stříbro.

Gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci oddílu.