3.10. velká cenaAdamov
Popeláková Dana
1.
Hrbáček Filip1.
Vaněk Jan1.
Slíva Jakub1.
Vichorcová Kateřina2.
Fuksová Klára2.
Stříteský Adam2.
Kovalčíková Tereza3.
Zuštinová Kamila3.
Baletka Daniel3.
Vořechovský Vojtěch3.
Malík Alex3.
Pavelka Jiří3.
Prošek Erik3.
3.
26.9. Mistrovství čr masterspraha
Stříteský Adam4.
20.9. český pohárteplice
Horáková Veronika2.
19.9.  Český pohárTEPLICE
Horáková Veronika2.
Korčáková Markéta3.
Dostál Adam7.
Majzlík Daniel7.
Lupač Vojtěchbez umístění
Němeček Janbez umístění
Kneifel Filipbez umístění
13.9.  Český pohárBrno
Korčáková Markéta1.
Lupač Vojtěch1.
Blažková Eliška5.
Uhlář Davidbez umístění
Černý Davidbez umístění
Hlaváč Tomášbez umístění
12.9.  Český pohárBrno
Horáková Veronika1.
Dostál Adam7.
Marel Tobiášbez umístění
9.8. Velká cenaHranice
Horáková Veronika1.
1.3. Český pohárOstrava
Horáková Veronika1.
Marel Tobiáš5.
Dostál Adambez umístění
Lupač Vojtěchbez umístění
Majzlík Danielbez umístění

29.2. Český pohárOstrava
Korčáková Markéta1.
Lupač Vojtěch1.
Hlaváč Tomáš5.
Blažková Eliškabez umístění
Pikner Tomášbez umístění
Uhlář Davidbez umístění
Jandík Kryštofbez umístění
Polaštík Davidbez umístění
Zahrádka Filipbez umístění
Žákovský Sebastianbez umístění
Zuštinová Kamilabez umístění

23.2. Mezinárodní turnajBánská Bystrica
Hlaváč Tomáš2.
Blažková Eliška4.

15.2. Velká cenaZlín
Lupač Vojtěch1.
Zahrádka Filip1.
Balek Štěpán1.
Gargoš Šimon1.
Hlaváč Tomáš2.
Uhlář David2.
Kadlčák Richard2.
Krček Michal2.
Prošek Erik2.
Fuksová Klára2.
Malík Alexej2.
Pavelka Jiří2.
Stříteský Adam2.
Ševčík Vilém2.
Ševčík Vít2.
Vořechovský Vojtěch2.
Blažková Eliška3.
Černý David3.
Kovalčíková Tereza3.
Trávníček Filip3.
Vichorcová Kateřina3.
Budík Alexandr3.
Budík Nikolas3.
Mikeš Václav3.
Pechanec David3.
Škorpík Maxim3.
Kovalčíková Kateřina4.
Pikner Tomáš5.
Tichý Matěj5.
Zuštinová Kamila5.
Černý Jan7.
Novotný Lukáš7.
Jandík Kryštofbez umístění
Polaštík Davidbez umístění
Točev Filipbez umístění
Veselý Michalbez umístění
Žákovský Sebastianbez umístění
Růčka Filipbez umístění

15.2. Evropský pohárŠpanělsko
Horáková Veronika5.

8.2. Velká cenaVeselí nad Moravou
Popeláková Dana1.
Vichorcová Kateřina1.
Černý Jan2.
Brabec Lukáš2.
Pavelka Jiří2.
Vořechovský Vojtěch2.
Jandík Kryštof3.
Kadlčák Richard3.
Hrbáček Filip3.
Balek Štěpán4.
Škorpík Maxim4.
Mikeš Václav5.

24.1. Pohár nadějíOlomouc
Horáková Veronika1.
Kneifel Filipbez umístění
Lupač Vojtěchbez umístění
Uhlář Janbez umístění

18.1.  Velká cenaVsetín
Kadlčák Richard1.
Popeláková Dana2.
Žákovský Sebastian2.
Baletka Daniel2.
Gargoš Šimon2.
Malík Alexej2.
Slíva Jakub2.
Stříteský Adam2.
Jandík Kryštof3.
Balek Štěpán3.
Brabec Lukáš3.
Budík Alexandr3.
Fuksová Klara3.
Mikeš Václav3.
Pavelka Jiří3.
Růčka Filip3.
Ševčík Vilém3.
Ševčík Vít3.
Zuštinová Kamila3.
Trávníček Filipbez umístění

11.1. Turnaj přípravekBrno
Gargoš Šimon1.
Hrbáček Filip1.
Baletka Daniel2.
Mikeš Václav2.
Pavelka Jiří2.
Slíva Jakub2.
Škorpík Maxim2.
Balek Štěpán3.
Brabec Lukáš3.
Budík Nikolas3.
Pechanec David3.
Budík Alexandr4.
Růčka Filip4.
Stříteský Adam4.