Český pohár – JABLONEC NAD NISOU 17. – 18. 6. 2023

Než začaly letní prázdniny a všichni se rozutekli na zasloužené dovolené, zúčastnili jsme se v červnu v Jablonci nad Nisou v pořadí již 3. letošního Českého poháru mládeže. Netradiční termín 17. – 18. 6. se podepsal i na účasti závodníků. Těch se během víkendu sjelo „pouze“ na 800!

Pro pětici zlínských judistů se turnaj nevyvíjel tím nejoptimističtějším směrem. Jediná ze sestavy, která stála na stupni vítězů, byla Kačka Vichorcová, která obsadila nejvyšší příčku!

Umístění ostatních skončilo ale za očekáváním, o čemž svědčí i 2 prohrané zápasy Klárky Fuksové a Honzy Vaňka o bronz a vypadnutí Kryštofa Jandíka v 1. kole.

Přestože výsledky nedopadly zrovna podle představ, víkend jsme si i tak náramně užili po svém. Jak jinak, než dobrým jídlem.

Kačce gratulujeme a ostatní nevěšte hlavy… J E D E M E D Á L!