Český pohár – Jablonec 20. 4. 2024

Minulý měsíc se uskutečnil v pořadí již druhý letošní turnaj ze série Českých pohárů. Tentokrát se sjela primárně až na výjimky pouze republiková špička bez zahraničních závodníků.

V i tak kvalitní konkurenci více než 650 sportovců se prosadili Klára Fuksová a Kryštof Jandík, kteří získali bronzové medaile.

Klárce se podařilo zopakovat stejný výsledek jako na březnovém poháru v Ostravě a opět našla přemožitelku pouze v semifinálovém zápase.

Kryšťa předvedl svůj zatím životní výkon, a měl tak poprvé možnost stanout na stupních vítězů na turnaji takovéto velikosti a formátu💫.

Třetí zlínská naděje Kačka Vichorcová obsadila nepopulární, když se po prohraném zápase o bronz musela spokojit s 5. místem.

Gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci oddílu.