Aktuální výsledky turnajů, kterých jsme se účastnili.

10.4. velikonoční turnajuherské hradiště
Jandík Kryštof1.
Tichý Matěj1.
Baletka Daniel1.
Chlud Petr1.
Hrbáček Filip1.
Gargoš Šimon2.
Vavro Lukáš2.
Stříteský Adam2.
Weber Jiří3.
Klapilová Karolína4.
Prošek Erik5.
10.4. krajský přeboruherské hradiště
Vichorcová Kateřina1.
Fuksová Klára1.
Vaněk Jan1.
Ryšavý Roman2.
Slezáček Adam5.
Šafránek Pavelbez umístění
9.-10.4. evropský pohárteplice
Korčáková Markéta3.
Lupač Vojtěchbez umístění
2.4. liga smíšených družstevlipník nad bečvou
Fuksová Klára1.
Vichorcová Kateřina1.
Šafránek Pavel1.
Vaněk Jan1.
2.4. český pohárostrava
Lupač Vojtěch2.
Horňáková Tereza5.
26.3. mezinárodní turnajpezinok
Pavelka Otakar1.
Hrbáček Filip3.
Vavro Lukáš3.
Pavelka Jiří5.
Stříteský Adambez umístění
Šafránek Pavelbez umístění
20.3. český pohárostrava
Jandík Kryštofbez umístění
Tichý Matějbez umístění
19.3. český pohárostrava
Vichorcová Kateřina1.
Vaněk Jan3.
Kadlčák Richardbez umístění
19.3. český pohárHranice
Horáková Veronika1.
Lupač Vojtěch2.
Dostál Adambez umístění
Čapka Eduardbez umístění
13.3. velká cenaraškovice
Vichorcová Kateřina1.
Lupač Vojtěch1.
Vaněk Jan2.
Uhlář Jan2.
Jandík Kryštof3.
Klapilová Karolína7.
Pikner Tomášbez umístění
13.3. turnaj přípravekOlomouc
Gargoš Šimon1.
Hrbáček Filip1.
Vavro Lukáš1.
12.3. Evropský pohárZáhřeb
Korčáková Markéta2.
26.2. dorostenecká ligabrno
Lupač Vojtěch1.
26.2. liga smíšených družstevuherský brod
Balek Štěpánbez umístění
Fuksová Klárabez umístění
Malík Alexejbez umístění
Ryšavý Romanbez umístění
Vaněk Janbez umístění
Vichorcová Kateřinabez umístění
Slezáček Adambez umístění
Stříteský Adambez umístění
Šafránek Pavelbez umístění
Weber Jiříbez umístění
26.2. lízátkový turnajuherský brod
Chlud Petr1.
Vavro Lukáš2.
Zumorská Romana3.
19.2. velká cenavsetín
Balek štěpán1.
Baletka Daniel1.
Hrbáček Filip1.
Chlud Petr1.
Stříteský Adam1.
Šafránek Pavel1.
Pavelka Jiří2.
Pavelka Otakar2.
Malík Alexej2.
Vavro Lukáš3.
19.2. velká cenaopava
Vichorcová Kateřina1.
Fuksová Klára2.
Tichý Matěj3.
Klapilová Karolína5.
Zuštinová Kamila5.
Trávníček Filip5.
Kadlčák Richardbez umístění
12.2. evropský poháritálie
Korčáková Markéta3.
23.1. velká cenačeská třebová
Vichorcová Kateřina1.
Fuksová Klára2.
Kadlčák Richardbez umístění
Krček Michalbez umístění
23.1. pohár nadějíolomouc
Prošek Erik7.
Jandík Kryštofbez umístění
22.1. pohár nadějíolomouc
Korčáková Markéta1.
Horáková Veronika2.
Kovalčíková Kateřinabez umístění
Lupač Vojtěchbez umístění