NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

VÝCHOVNÝ PROGRAM PRO DĚTI:

• VHODNÝ PRO CHLAPCE I DÍVKY
  • PODPORUJE ROZVOJ MOTORICKÝCH I FYZICKÝCH SCHOPNOSTÍ
  • TRÉNINK DISCIPLÍNY, VZÁJEMNÉMU RESPEKTU, SEBEOVLÁDÁNÍ, TRPĚLIVOSTI A BOJOVNOSTI
  • UČÍ VÍTĚZIT A PŘIJÍMAT PROHRU
  • UČÍ ÚCTĚ K SOUPEŘI
  • SAMOSTATNÉ TRÉNINKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Přijďte si zasportovat a vyzkoušet olympijský sport JUDO.

První 2 týdny ZDARMA.

Těšíme se na Vás!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

Děti se nejprve naučí formou her a zábavných průpravných cvičeních základům juda. Budeme trénovat jak správně upadnout a nezranit se, znehybnit soupeře v základních držení na zemi a až si osvojíme dobře techniku pádů, tak se naučíme bezpečně skolit protivníka k zemi.

Součástí tréninků juda jsou jednoduchá gymnastická a základní všestranná cvičení. Také nás čekají cvičné souboje (randori) a osvojení si soutěžních pravidel. Děti se během roku seznámí s japonským názvoslovím, historií juda a etiketou, která k judu bezpochyby patří.

V prvních měsících stačí tepláky a tričko s dlouhým rukávem. Později je nutné pořídit kimono. Cvičíme naboso, přezůvky na přesun za šatny do tělocvičny jsou vyžadovány.

Stačí tepláky a tričko s dlouhým rukávem, přezůvky a pití.

Trénujeme 1-3x týdně podle časového harmonogramu tréninkových skupin.

Více informací naleznete v sekci O nás – Tréninky.

Přihlašování probíhá výhradně přes náš web v sekci REGISTRACE.

Členské příspěvky se platí pololetně ve výši:

• 2 000 Kč - skupina: BABY JUDO
  • 2 900 Kč - skupiny: PŘÍPRAVKA, POKROČILÍ, MLÁĎATA, DOSPĚLÍ
  • 3 100 Kč - skupina: ŽÁCI A DOROST

Platby přijímáme bezhotovostně na účet 2202084993/2010.

V případě, že požadujete vystavit potvrzení o platbě pro proplacení u zdravotní pojišťovny, je nutné nás kontaktovat.

Kromě pravidelných tréninků juda organizujeme pro děti víkendové akce a sportovní soustředění.

Další poplatky souvisejí s přihlášením na některou z akcí, které Pořádáme.

Pro nákup kimona a pomůcek pro judo doporučujeme obchod www.fightgo.cz

Při zadání slevového kódu PARTNER získáváte automaticky 10% slevu z hodnoty objednávky.