Nábor nových členů – JUDO PRO DĚTI OD 6 LET

Výchovný program pro děti:

• VHODNÝ PRO CHLAPCE I DÍVKY
  • PODPORUJE ROZVOJ MOTORICKÝCH I FYZICKÝCH SCHOPNOSTÍ
  • TRÉNINK DISCIPLÍNY, VZÁJEMNÉMU RESPEKTU, SEBEOVLÁDÁNÍ, TRPĚLIVOSTI A BOJOVNOSTI
  • UČÍ VÍTĚZIT A PŘIJÍMAT PROHRU
  • UČÍ ÚCTĚ K SOUPEŘI
  • SAMOSTATNÉ TRÉNINKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Přijďte si zasportovat a vyzkoušet olympijský sport JUDO.

První 2 týdny ZDARMA.

Těšíme se na Vás!

Co nás čeká na tréninku JUDA?

Děti se nejprve naučí formou her a zábavných průpravných cvičeních základům juda. Budeme trénovat jak správně upadnout a nezranit se, znehybnit soupeře v základních držení na zemi a až si osvojíme dobře techniku pádů, tak se naučíme bezpečně skolit protivníka k zemi.

Součástí tréninků juda jsou jednoduchá gymnastická a základní všestranná cvičení. Také nás čekají cvičné souboje (randori) a osvojení si soutěžních pravidel. Děti se během roku seznámí s japonským názvoslovím, historií juda a etiketou, která k judu bezpochyby patří.

Co s sebou na JUDO?

V prvních měsících stačí tepláky a tričko s dlouhým rukávem. Později je nutné pořídit kimono. Cvičíme naboso, přezůvky na přesun za šatny do tělocvičny jsou vyžadovány.

Další často kladené dotazy:

Co si mám vzít sebou na nábor?

Stačí tepláky a tričko s dlouhým rukávem, přezůvky a pití.

Kolikrát týdně se trénuje?

Trénujeme 2x týdně podle časového harmonogramu tréninkových skupin. Více informací naleznete v sekci O nás – Tréninky.

Jak se máme přihlásit do oddílu?

Přihlašování probíhá výhradně přes náš web v sekci REGISTRACE.

Jaká je cena tréninku?

Členské příspěvky se platí pololetně ve výši 2 500 Kč

Jak uhradit členské příspěvky?

Platby přijímáme bezhotovostně na účet spolku nebo v hotovosti

Platba v hotovosti musí být v případě, že požadujete vystavit potvrzení o platbě pro proplacení u zdravotní pojišťovny.

Kde máme koupit kimono?

Pro nákup kimona a pomůcek pro judo doporučujeme obchod www.fightgo.cz